• Home
  • Nasze usługi
  • Inżynieria Ruchu

Inżynieria Ruchu

W Appius oferujemy profesjonalne usługi w ramach inżynierii ruchu. Przygotowujemy projekty stałej i czasowej organizacji ruchu.

Inżynieria ruchu to dziedzina inżynierii, która koncentruje się na badaniach ruchu drogowego, kolejowego, lotniczego i statków wodnych, a także użyciem tej wiedzy w celu projektowania, organizacji i sterowania ruchem.

W Appius Inżynieria Sp. z o.o. oferujemy Państwu pełną obsługę w ramach inżynierii ruchu. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem z zakresu organizacji ruchu drogowego.

Zajmujemy się opracowywaniem projektów stałej i czasowej organizacji ruchu na drogach krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych. Prowadzimy także usługi w zakresie organizacji ruchu, które kierujemy do spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot oraz zarządców dróg niepublicznych, parkingów i osiedli.

Projekty realizowane są zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 23 września 2003 roku w sprawie szczegółowych warunków zarządzania ruchem na drogach oraz wykonywania nadzoru nad tym zarządzeniem. Wszystkie przygotowywane przez naszą firmę projekty posiadają opinie zarządców dróg i organów kontroli ruchu i zatwierdzenia zarządców ruchu.

Bądźmy w kontakcie

Appius Inżynieria Sp. z o.o.

Telefon i email

Zapoznaj się