• Home
  • Nasze usługi
  • Budownictwo wielorodzinne

Budownictwo wielorodzinne w Appius

W Appius oferujemy kompleksowe usługi w ramach budownictwa wielorodzinnego dla deweloperów. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie prowadzenia inwestycji.

Budownictwo wielorodzinne to dziedzina budownictwa mieszkaniowego dzieląca się ze względu na typy domów mieszkalnych tj. klatkowce, punktowce, korytarzowce oraz galeriowce. Wiemy, jak spełnić wszystkie Państwa oczekiwania w tym zakresie i służymy kompleksowym wsparciem na każdym etapie prowadzenia inwestycji. W Appius Inżynieria Sp. z o.o. oferujemy Państwu obsługę inwestycji z zakresu kierowania projektami, kierowania budową oraz nadzoru nad nią.

Cała nasza kadra posiada stosowane uprawnienia budowlane, wieloletnie doświadczenie oraz jest skoncentrowana na indywidualnych wymaganiach klientów. Dzięki nam otrzymają Państwo fachowe porady, pomoc w doborze optymalnych rozwiązań technologicznych, a także wsparcie formalne.

Uczestniczyliśmy już w wielu inwestycjach budownictwa wielorodzinnego. Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić również Państwa wymagania. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji związanych z usługami w ramach budownictwa wielorodzinnego.

Bądźmy w kontakcie

Appius Inżynieria Sp. z o.o.

Telefon i email

Zapoznaj się