• Home
  • Nasze usługi
  • Budownictwo przemysłowe

Budownictwo przemysłowe w Appius

W Appius zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług projektowych i obsługi inwestycji w ramach budownictwa przemysłowego.

Budownictwo przemysłowe obejmuje w szczególności obiekty specjalnego przeznaczenia, w tym między innymi hale magazynowe, logistyczne, produkcyjne i innego rodzaju obiekty. W naszej firmie Appius zapewniamy klientom profesjonalne wsparcie w ramach prowadzenia inwestycji tego rodzaju.

Dobieramy odpowiednie rozwiązanie zależnie od indywidualnych wymagań związanych z technologią oraz specyfiką pełnionych funkcji obiektów przemysłowych, przygotowujemy kosztorysy i inne wymagane dokumenty. Świadczymy usługi kierowania projektami oraz kierowania pracami budowlanymi, a także sprawujemy nadzór nad prowadzonymi pracami.

Nasi pracownicy stale są do Państwa dyspozycji i służą fachową pomocą na każdym etapie realizacji inwestycji przemysłowych. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dokładnych informacji o prowadzonych przez nas usługach oraz przygotowania wyceny.

Bądźmy w kontakcie

Appius Inżynieria Sp. z o.o.

Telefon i email

Zapoznaj się