• Home
  • Nasze usługi
  • Budownictwo jednorodzinne

Budownictwo jednorodzinne w Appius

W Appius świadczymy kompleksowe usługi w ramach budownictwa jednorodzinnego dla klientów indywidualych oraz deweloperów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet budowa domu jednorodzinnego może przysporzyć sporo problemu. Dlatego też w naszej firmie Appius Inżynieria Sp. z o.o. zapewniamy Państwu wsparcie wykwalifikowanej kadry technicznej, z którą każdy etap od konsultacji aż do odbioru wymarzonego domu będzie profesjonalnie zrealizowany. Budując z nami, mają Państwo pewny dach nad głową.

Nasza oferta obejmuje usługi kierownika budowy, a dla bardziej wymagających również Inspektora Nadzoru Inwestorskiego. Służymy doradztwem, dobieramy optymalne rozwiązania odpowiadające Państwa indywidualnym wymaganiom. Dzięki temu prowadzenie inwestycji wraz z naszym wsparciem jest jeszcze efektywniejsze.

Cała nasza kadra posiada stosowane uprawnienia budowlane do wykonywania tych czynności i jest skoncentrowana na indywidualnych potrzebach klientów. Zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami w celu uzyskania pełnych informacji związanych z usługami w ramach budownictwa jednorodzinnego w naszej firmie Appius.

Bądźmy w kontakcie

Appius Inżynieria Sp. z o.o.

Telefon i email

Zapoznaj się