Appius Inżynieria Sp. z o.o. – o nas

W dziedzinie projektowania infrastruktury komunikacyjnej jesteśmy specjalistami. Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę.

Appius Inżynieria Sp. z o.o. to kompleksowe rozwiązania w ramach projektowania infrastruktury komunikacyjnej. Zapewniamy Państwu profesjonalne wsparcie na bazie naszego wieloletniego doświadczenia oraz wykwalifikowanej kadry.

Nazwa naszej firmy wywodzi się od Appiusa Claudiusa Caecusa, który został konstruktorem jednego z pierwszych akweduktów w Rzymie zwanego od jego imienia Aqua Appia, a także najstarszej bitej drogi rzymskiej – Via Appia.

Jesteśmy skoncentrowani na tym, aby każdemu z naszych klientów zapewniać obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając optymalne rozwiązania. Szeroki zakres usług, w skład których wchodzi projektowanie dróg, mostów, także budownictwo jednorodzinne, wielorodzinne, przemysłowe oraz kosztorysowanie, nadzory, przeglądy, powoduje, że jesteśmy wstanie zapewnić również Państwu kompletne zadowolenie.

Nasi pracownicy są zrzeszeni w Polskiej Izbie Inżynierów Budownictwa i posiadają ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania i nasza współpraca okaże się owocna. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

Bądźmy w kontakcie

Appius Inżynieria Sp. z o.o.

Telefon i email

Zapoznaj się