Uprawnienia budowlane Appius

Nasza firma posiada wszystkie wymagane uprawnienia budowlane do pracy w branży. Zapewniamy najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych usług zgodnie z przepisami prawa.

W Appius zależy nam na tym, aby nasi klienci mieli pewność, że współpracują z ekspertami w swojej dziedzinie. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami budowlanymi. Uprawnienia te nadawane są na podstawie przepisów szczególnych zawartych w Prawie Budowlanym i stanowią one podstawę prawną do pełnienia przez naszych pracowników samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.

W skład naszych zespołów inżynieryjno-projektowych wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem, dysponujące niezbędnym uprawnieniami do prowadzenia działań projektowych oraz kierowania robotami budowlanymi, między innymi w specjalności architektonicznej, konstrukcyjno-budowlanej, drogowej i mostowej.

Decydując się na naszą firmę, mają Państwo pewność, że korzystają z obsługi najlepszych w swojej dziedzinie, czego najlepszym poświadczeniem są także nasze referencje. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była dla Państwa całkowicie udana!

Bądźmy w kontakcie

Appius Inżynieria Sp. z o.o.

Telefon i email

Zapoznaj się