Praktyki studenckie w Appius

Nasza firma Appius zaprasza studentów do odbycia praktyki w specjalistycznym zespole. Wraz z nami można zdobyć szeroką wiedzę i pomocne w branży doświadczenie.

Jesteśmy otwarci na młodych ludzi, dlatego zapraszamy do skorzystania z praktyk studenckich w Appius!

Dla studentów jest to okazja do skorzystania z fachowej wiedzy naszego zespołu, natomiast dla nas praktyki to szansa na odkrycie potencjału przyszłych pracowników. Podczas praktyk mają Państwo możliwość skonfrontowania swojej wiedzy akademickiej z codzienną pracą w firmie prowadzącej wiele inwestycji, także dla prestiżowych i rozpoznawalnych klientów.

Czekamy na zdolnych, aktywnych, lubiących nowe wyzwania i otwartych na naukę i pracę studentów uczelni z całej Polski. Dajemy niepowtarzalną możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz współpracy z ekspertami i pasjonatami w dziedzinie projektowania i budowy infrastruktury komunikacyjnej, a także w branży budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego i przemysłowego.

Praktyki studenckie w Appius mogą być dla Państwa okazją do rozpoczęcia perspektywicznej kariery zawodowej z naszą firmą. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dokładnych informacji dotyczących praktyk prowadzonych w naszej firmie.

Bądźmy w kontakcie

Appius Inżynieria Sp. z o.o.

Telefon i email

Zapoznaj się