Praca w Appius

Zapraszamy do dołączenia do zespołu Appius – prowadzimy rekrutację i szukamy pracowników, z którymi będziemy mogli realizować nasze projekty.

Dzięki Appius mają Państwo okazję pracować w kreatywnym zespole, który skoncentrowany jest na potrzebach klientów, bazując na swojej szerokiej wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu. Zachęcamy do dołączenia do naszej firmy!

Gwarantujemy bardzo dobre warunki pracy, wsparcie w rozwoju zawodowym w specjalistycznym środowisku, które uczestniczy także w prestiżowych projektach. Z nami mają Państwo możliwość szybkiej nauki pod okiem najlepszych w swojej dziedzinie. Zależy nam na tym, aby każdy z nowych pracowników dołączających do naszego zespołu znalazł u nas przyszłościowe stanowisko odpowiadające jego indywidualnym predyspozycjom.

Ogłoszenia o pracę publikujemy w ogólnopolskich portalach, a także zapraszamy serdecznie do złożenia swojego CV oraz listu motywacyjnego bezpośrednio w naszej firmie Appius. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej.

Zgłoszenia prosimy przesyłać pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Bądźmy w kontakcie

Appius Inżynieria Sp. z o.o.

Telefon i email

Zapoznaj się